II. Jótékonysági Futás és Családi Nap

2024.06.08. 09:00 - 11:30
Tüskésrét

Kedves Munkatársunk!

A Pécsi Jótékony Nőegylet június 8-án, Tüskésréten ismét nehéz sorsú gyermekek iskolai étkeztetésére gyűjt a II. Jótékonysági Futás és Családi Nap keretében. Segítsük minél többen egy kör futással, vagy sétával a nehéz sorsú pécsi gyermekeket! Töltsük meg a Tüskésréti tó körüli futópályát június 8-án!

Amit Neked nyújtunk az eseményen:
Az öröm, hogy rászoruló pécsi gyermekeken segítettél.
A közösségi futás fantasztikus élménye.
Az esemény alkalmából készített egyedi póló, amelyet büszkén viselhetsz, hisz futottál és segítettél.
A Pécsi Jótékony Nőegylet tagjai által készített süticsomag a befutóknak.

Az eseményről részletesen itt lehet tájékozódni: https://www.facebook.com/events/470677311969798/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[]%7D

A PTE - A Családokért Program 30 fő munkatárs és családtagjai számára tudja biztosítani díjmentesen a részvételi lehetőséget. A helyszínen, a regisztrációs pultnál Mészárosné dr. Szilágyi Szilvia szervező munkatársunknál jelentkezzenek azon munkavállalók, akik a PTE -  A Családokért felületén regisztráltak.

Azok, akik nem tudtak jelentkezni, mert elfogytak a helyek, egyénileg, előre utalással tudják támogatni a Pécsi Jótékony Nőegylet nemes kezdeményezését. A regisztráció díja 3,500 forint, mely összeg egy felsős 10 napi iskolai ebédjét fedezi. Regisztráció itt: https://forms.gle/WjAf1hrgi1vqynt4A

A rendezvény PTE dolgozók és családtagjaik részére 30 főig ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. (A Neptun/EHA kód és az ahhoz tartozó jelszó megadása után elérhető a regisztrációs felület, az oldal jobb felső sarkában található login gombra kattintva.) Kiemelten kérjük, ha részvételi szándékuktól elállnának, úgy regisztrációjukat törölni szíveskedjenek, a visszaigazoló e-mailben található törlés linkre kattintás után! Visszaigazoló levél hiányában pedig a csalad@pte.hu e-mail címen jelezzék lemondásukat. Ezáltal biztosíthatjuk további munkatársak és családtagjaik részére a felszabaduló helyeket! Javasoljuk a pte-s e-mail cím használatát, mert kizárólag ebben az esetben tudjuk garantálni a visszajelzést a jelentkezés sikerességéről.

A regisztrációs felület 2024. június 3. (hétfő) 08:00 órától június 6. (csütörtök) 12:00 óráig lesz elérhető.

Az eseményen fotó és videó készülhet, regisztrációjával hozzájárul, hogy azok a Pécsi Jótékony Nőegylet webes felületein megjelenjenek.

Levél Csapda