Ingyenes munkaképesség felmérés a Foglalkozás-egészségügyi és Munkahigiénés Központban

2020.02.01. 07:00
Foglalkozás-egészségügyi és Munkahigiénés Központ (7624, Pécs, Nyár u. 8.)

7624, Pécs, Nyár u. 8.

Mindannyiunk érdeke egészségünk és munkaképességünk megőrzése, minél további fenntartása. Ebben szeretne most segítséget nyújtani a Pécsi Tudományegyetem valamennyi polgárának. Ezúttal az ingyenesen igénybe vehető az ErgoScope munkaképességi vizsgálatot ajánljuk fel, ahol is változatos munkakörülmények között a vizsgált személynek különböző feladatokat kell elvégezni speciális mérőeszközök igénybevételével. A komplex gépet a Pécsi Tudományegyetem EFOP pályázat keretében szerezte be.

Pályázati forrásból most ingyenesen tudjuk vizsgálni a PTE munkatársakat és családtagjaikat is (nagyszülőket is, de családonként maximálisan 4 főt).

A vizsgálat átfogó képet ad a vizsgált személy fizikai és szellemi állapotáról. A teljes felmérés két részből áll:
• Fizikai munkaképesség vizsgálat szimulátorral (többféle képesség széleskörű vizsgálata)
• Mentális kompetencia vizsgálat: online kitölthető pszichológiai tesztekből álló csomag, kompetencia személyiségteszt, és két rövid képesség teszt (adaptív intelligencia
teszt, szókincs teszt).

A vizsgálat végén munkatársunk segít értelmezni a mért eredményeket. A kapott eredményeket csak a vizsgálatban
részt vevő személy kapja meg (bizalmas adatnak minősül), a munkáltató nem!

A mérések helyszíne: Foglalkozás-egészségügyi és Munkahigiénés Központ (7624, Pécs, Nyár u. 8.)

Hétfőtől csütörtökig folyamatos jelentkezés mellett várják Önöket. A vizsgálatokon való részétel előzetes regisztrációhoz kötött, melyhez az alábbi telefonszámon vagy email címen szíveskedjenek jelentkezni:
holhos.fanni@pte.hu