BESZÁMOLÓ - 36. Pécs-Harkány országúti futóverseny

2020.04.23. 09:00
Pécs-Harkány

Kedves Munkatársak!

Az immár 36. alkalommal megrendezett Pécs - Harkány országúti futóversenyen a PTE-Családokért programsorozat részeként rekord számmal, 18  fő egyéni futó és 18 db 3 fős dolgozói, családi váltó csapat képviselte a Pécsi Tudományegyetemet. A szemerkélő eső sem tartotta vissza futóinkat attól, hogy teljesítsék a Pécs és Harkány közötti 25 és fél kilométeres távot. Idén is eredményesek voltak a női céges váltó mezőnyében a munkatársak, mivel a PTE Leányok: Herke Nóra, Fekete Adrienn, Talabér Ildikó címvédő csapata I. helyezést, míg a PTE Agymenők: Mikó-Baráth Eszter, Feller Diána, Csizek Zsófia csapata II. helyezést  ért el. A férfi céges váltó mezőnyében a PTE ImPRO: Dr. Farkas István Gergő, Kalló Patrícia, Dr. Szabó Máté csapata a II. helyen ért célba. A létszámból és az eredményekből is jól látszik, hogy a futás egyre népszerűbb a munkatársak között és a visszajelzéseik alapján elmondhatjuk, hogy minden résztvevőnek sikerült megmérettetni önmagát ezen a  remek hangulatú versenyen.

Gratulálunk az eredményekhez és a teljesítményhez!

A versenyen készült képek az egyetemisport.pte.hu oldalon megtekinthetők.