Banki tanácsadás a Pécsi Tudományegyetem és az Otp Bank Nyrt együttműködésében - 2021. november 16. 2021

2021.11.16. 15:00 - 17:00
PTE Kancellária, Hidy Péter terem /Szántó Kovács János u. 1/b/

Kedves Munkatársunk!

Örömmel tájékoztatom Önöket, hogy a Pécsi Tudományegyetem és az Otp Bank Nyrt. együttműködése értelmében a bank tanácsadói helyszíni kitelepülést szerveznek.

Témák:

Milyen állami támogatást vehetek igénybe?

Családvédelmi akciótervvel kapcsolatos pénzügyi tájékoztatás /CSOK, Babaváró hitel, Támogatott ingatlanhitelek, Zöld Otthon Program/

Ha nem tudom otthonról kényelmesen intézni banki ügyeimet?

Bankfióki időpontfoglalás

Amennyiben bármely témakör felkeltette érdeklődését, vagy szeretné csökkenteni banki költségeit, illetve szeretné kihasználni a rendelkezésre álló lehetőségeit, esetleg pénzügyi döntést kell meghoznia, keresse az Otp tanácsadó kollégáit a fenti időpontokban a helyszínen, vagy az alábbi elérhetőségek bármelyikén.

Dévai Mátyás

E-mail: Matyas.Devai@otpbank.hu

Tel.: +36-70-508-8910

A tanácsadáshoz az időpont regisztráció 2021. október 31. 08:00 órától érhető el.