35. Pécs – Harkány Országúti Futóverseny

2019.03.03. 10:00
Verseny központ: 7622 Pécs, Verseny u. 2

A 35. alkalommal megrendezett Pécs és Harkány közötti országúti futóversenyen a PTE A Családokért program sorozat keretein belül és az ÁOK Testnevelés és Mozgásközpont szervezésében 7 fő egyéni futó és 10 db 3 fős dolgozói váltó csapat képviselte a Pécsi Tudományegyetemet. Az elmúlt évekre visszatekintve ez a szám rekordszámú nevezést jelent, és ez jól jelzi az Egyetem dolgozóinak egyre komolyabb elköteleződését a futósport terén. A női és a férfi céges váltó mezőnyében is eredményesek voltak a munkatársak, mivel a PTE Lányok (Herke Nóra, Fekete Adrienn, Talabér Ildikó) csapata I. helyezést ért el a női céges váltó mezőnyében, illetve a PTE ÁOK II. (Fáskerti Gábor; Varga Csaba, Schwarcz Botond) csapata a II. helyen ért célba a férfi céges váltó mezőnyében. A visszajelzések és az ott tapasztaltak alapján elmondhatjuk, hogy minden résztvevőnek sikerült megmérettetni önmagát ezen a  remek hangulatú versenyen.